BEZPŁATNY WEBINAR

"Jak wzmocnić i poprawić swój głos,
aby czuć się pewniej, budować markę osobistą i tworzyć spójny wizerunek"

Kinga Miśkiewicz

Jestem Psychologiem i Coachem Głosu, Mentorką Komunikacji Biznesowej i Medialnej, Wokalistką, Lektorką Reklamową, Radiową i TV oraz Certyfikowaną Trenerką Emisji Głosu.

Jak rozpocząć pracę nad wzmocnieniem i poprawieniem swojego głosu, dzięki czemu udoskonalisz jakość swoich rozmów i wystąpień!
Techniki prawidłowej emisji głosu, dzięki czemu zyskasz wiarygodność, poprawisz swój wizerunek i nauczysz się większej odporności na sytuacje stresowe.
Odnajdziesz autentyczne, mocne i spójne z wizerunkiem brzmienie głosu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zbudować charyzmatyczną markę osobistą, za którą pójdą inni!
Ujawnię sekret, który stosują najlepsi lektorzy oraz aktorzy, aby brzmieć świetnie na nagraniach i który Ty możesz zastosować w swoich filmach w social-media lub podczas wystąpień!

100% BEZPŁATNIE - ilość miejsc ograniczona!

Poniedziałek, 03.04.2023
Godzina: 20:00

Dla kogo jest to BEZPŁATNE szkolenie na żywo?

#1 Dla Biznesu

Pokażę Ci, jak wykorzystać te techniki podczas wystąpień, aby stać się charyzmatycznym mówcą, wpływać na innych i porywać tłumy!

#2 Dla Marek Osobistych

Zbudujesz silny, autentyczny i spójny wizerunek, który przyciągnie do Ciebie innych i pomoże Ci budować Twoją społeczność przed kamerą!

#3 Dla Początkujących Wokalistów, Aktorów i Lektorów

Którzy chcą rozwijać się w aspekcie lepszego mówienia i śpiewania

100% BEZPŁATNIE - ilość miejsc ograniczona!

POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN | KONTAKT

To już ostatni krok!

Podaj swój adres e-mail, aby zarezerwować swoje miejsce:

Close